Müşteri İlişkilerinde Fark Yaratan Diyalog: "CRM"

Müşterileriniz ile duygusal bağ oluşturmak, onların taleplerini ve beklentilerini en iyi şekilde analiz etmek için uygulanan CRM ile;

 • Müşterilerinize sunduğunuz hizmetin kalitesi artacak.
 • Etkin ve doğru iletişim kurulacak.
 • Doğru hedef kitleye doğru ürün/hizmet sunulacak.
 • Satışlar, analiz ve raporlamalar ile artış gösterecek.
 • Müşteri İlişkileri departmanı daha etkin kullanılacak.
 • Çapraz ve dikey satış olanakları artırılacak.
 • Satış ekibi dijital platformdaki çalışmalarla desteklenecek.
 • Pazarlama ve satış süreçleri en etkin şekilde yönetilecek.
 • Satış fırsatları etkin şekilde değerlendirilecek.
 • Yeni müşterilere ulaşılacak.
 • Teknoloji ile müşteri başına maliyetler en aza indirilecektir.

CRM ile ilgili sorularınız mı var?

Uzman destek ekibimiz daha çok kazanmanız ve müşterilerinize en iyi şekilde
hizmet verebilmeniz için daima sizinle!

BİZE ULAŞIN

MODÜLLER

BesaSoft, sektörünüzü en doğru şekilde analiz ediyor ve gelirlerinizi artıran, potansiyel müşterilerinizi harekete geçiren ve iş süreçlerinizi doğru yönetmenizi sağlayan çözümler sunuyor.

Ajanda Yönetimi

BesaSoft, ajanda yönetiminizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlayacak çözümler sunuyor. Dilediğiniz periyodlarda toplantılarınızı, randevularınızı detaylı şekilde kaydedebilir ve herhangi bir aksilik yaşamadan kolayca takip süreçlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Analiz ve Raporlama

Günümüzde rekabet bu denli artmışken şirketleri farklılaştıran ve öne geçiren en önemli unsurların ne olduğunu biliyor musunuz? Analiz ve raporlama ile doğru kararlar verebilir ve güçlü adımlarla yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Böylece sektörünüzün gereklerinden finans, satış, İK, satın alma gibi alanlarda en etkin verilere ulaşabilirsiniz.

Call Center Yönetimi

Müşterilerinizle etkin bir iletişim kurabilmek için gerçek zamanlı hizmet ve destek kabiliyetine erişin. Böylece müşterilerinizin talep ve beklentilerini en doğru şekilde analiz ederek satışlarınızı artırın ve marka imajınızı güçlendirin.

CTI Sistem Entegrasyonu

CTI teknolojisi ile tanışın. Call Center modülünden click to dial ve telefondan gelen müşteri numarası üzerinden müşteri arama gibi kullanışlı fonksiyonlar etkin hale gelir.

Digital Arşiv Yönetimi

Bilgi ve belgelerinizi dijital platformda güvenli bir şekilde arşivleyecek ve dünyanın her yerindeki kullanıcılarla kolayca paylaşabileceksiniz.

İçerik Yönetimi - Literatür

İçerik geliştirme, planlama, sayfa oluşturma ve yayınlama süreçlerinde etkinlik kazanın. Böylece özgün içerikleriniz ile web sitenizi üst sıralara taşırken, kullanıcılara daha etkin kullanabilecekleri ve bilgi alacakları bir ortam tedarik etmiş olun.

İK - eProfil Yönetimi

Mevcut çalışanlarınızın bilgilerini tek bir merkezde toplamak ve kontrol etmek mümkün hale geliyor. Bu da süreçleri en etkin şekilde yönetmenizi, doğru analiz ve raporlama yapabilmenizi sağlıyor.

İK - Rol Planlama Yönetimi

Çalışanlara dair yetki ve pozisyon verilerini tek bir merkezden kolayca yönetmenizi sağlayan bu sistem ile rol planlama süreçleri artık çok kolay! Etkin kullanım imkanı veren bu sistem ile çalışanlarınızın pozisyonlarını ve yetki alanlarını dilediğiniz şekilde belirlemeniz mümkün.

İK - Organizasyon Planlama

Organizasyon yapınızı, dilediğiniz hiyerarşi yapısını kullanarak sınırsızca oluşturun. Bu sayede iş tanımları, personellerinizin yetki ve sorumlulukları en net şekilde belirlenmiş olacak ve siz iş süreçlerini daha etkin olarak yürütebileceksiniz.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

BesaSoft CRM Uygulamasını 15 gün süreyle ücretsiz deneyerek, test edebilirsiniz. Demo uygulamayı incelemek için
aşağıdaki talep formunu doldurmanız yeterli.