E-Ticaret’te Başarı Getiren Yazılım

En büyük E-Ticaret sitelerinin kullandığı alt yapı ile kazanmak artık çok kolay! Kolay kullanım,
7/24 Teknik Destek, fark yaratan tasarım, pazarlama modülleri ve mobil uygulamalar ile işinizi dijitale taşıyın!

İleri Seviye E-Ticaret Modülleri

İleri seviye E-Ticaret modülleri ile rakiplerinizi geride bırakın. Müşterilerinizi satın almaya sevk edecek bu modüller ile kazanan siz olacaksınız.

Markanıza Özel Responsive Design

Sitenizin mobil görünümü ile ilgili endişe etmeyin. Masaüstü ve mobil cihazlara göre kendini optimize eden özel tasarımlar E-Ticaret’te gücünüzü artıracak.

7/24 Destek Veriyoruz

E-Mağazalar 7/24 açıkken, acil durumlar için biz de her an desteğe hazırız. Uzman destek ekibimiz daha çok kazanmanız ve müşterilerinize en iyi şekilde hizmet verebilmeniz için daima sizinle!

Gelişmiş Kampanya Modülleri

Satışlarınızı artırmak için birbirinden farklı kampanya modülleri sunuyoruz. E-Ticaret sitenizde fark yaratan kampanyalar düzenleyin.

Ücretsiz Sanal Pos

Bankaya gitmenize gerek kalmadı. Günlerce beklemeden, hiçbir masrafa katlanmadan, ücretsiz ve otomatik sanal pos hizmetimiz ile tanışın!

Size Özel Temsilci

Dilerseniz, opsiyonel olarak faydalanabileceğiniz bir hizmetle süreçlerinizi hızlandırıyoruz. Size özel atanacak destek uzmanı ile ihtiyaç duyduğunuz her anda hizmete hazırız.

Kullanıcılarınızı Şaşırtın

Güne özel fırsatlar ve kampanyalar artık tek bir tuşla hem mobil hem de masaüstü kullanıcılarınıza ücretsiz olarak gönderilecek. Chrome Bildirim özelliği ile müşterilerinizi etkileyin!

Dönüşümü Artırın, Müşteri Kaybetmeyin

Yeni kullanıcılar kadar, sitenizden alışveriş yapan müşterilerinizin dönüşümünü de artırın. Web sitenizden ayrılan müşterilerinizin ardından uyarı alın, potansiyel müşterilerinizi pop-up gösterimleri ile sitenize geri dönmeye ve alışverişi tamamlamaya ikna edin.

Mobil Uygulamalar İle Markanızdan Söz Ettirin

Mobil kullanım günden güne artarken rekabetin dışında kalma. Sadece Alegori Ajans’ın sunduğu mobil uyumlu Responsive temalar ve Mobil Uygulamalar ile girişimci yönünü harekete geçir. Google Play ve App Store ile binlerce kullanıcıya ve pek çok yeni müşteriye ulaş.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

BesaSoft Akıllı E-Ticaret paketlerini 15 gün süreyle ücretsiz deneyerek, kendi E-Ticaret sitenizi hemen oluşturabilirsiniz.
Demo yönetim paneli ve sitemizi incelemek için aşağıdaki talep formunu doldurmanız yeterli.

Bayimiz olmak ister misiniz?

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili 0212 587 68 87 ’yi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak
sizi aramamız için talepte bulunabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Bizi Tercih Edenler

Dijital Platformun en etkin firmalarının öncelikli tercihi BesaSoft’un güçlü iş ortakları arasında yerinizi almak ister misiniz?
Kazanma sırası şimdi sizde!